Plán akcí 1.4.2018 - 30.4.2018

  • 1.4
    neděle
  • 2.4
    pondělí
  • 3.4
    úterý
    Jednání konkursní komise Pardubice
    Nábor dobrovolnictví
    08:55 - 09:40
  • 4.4
    středa
    Interaktivní metody ve výuce společenských věd a občanské výchovy
    Školení - Praha
    Lékař
    11:50 - 13:25
  • 5.4
    čtvrtek
  • 6.4
    pátek
  • 7.4
    sobota
  • 8.4
    neděle
  • 9.4
    pondělí
    Odborná praxe
    Hlídková služba - součinnost MP Mor.Třebová
    školení Bazální stimulace
  • 10.4
    úterý
    Odborná praxe
    Hlídková služba - součinnost MP Mor.Třebová
    školení Bazální stimulace
    nemoc
    Okresní konference ČMOS
    12:40 - 15:55
  • 11.4
    středa
    Pedagogická rada
    Maturita - písemná práce ČJL - 4HTS
    nemoc
    Písemná maturitní práce ČJL - GMT
    10:50 - 14:15
    Písemná maturitní práce ČJL - zadavatelé
    10:50 - 15:55
    Maturita - písemná práce ČJL - místnosti
    11:50 - 13:25
    Tandemová výuka
    12:40 - 13:25 Třída 3OMB
  • 12.4
    čtvrtek
    Třídní schůzky
    Přijímací zkoušky 1. termín
    08:00 - 12:35 Dozory podle rozpisu ZŘ
    Tandemová výuka
    10:50 - 11:35 Třída 2OMB
    Tandemová výuka
    11:50 - 12:35 Třída 3OMB
  • 13.4
    pátek
    Seminář o víně
    Fabrika Svitavy - Kalivoda, Foret, Koubová,Kopecká, Juračková, Hořovská,Pyšná, Jílková
    studium
    lékař
  • 14.4
    sobota
  • 15.4
    neděle
  • 16.4
    pondělí
    Kurz
    Jak vzbudit zájem žáka o učení?
    Přijímací zkoušky 2. termín
    08:00 - 12:35 Dozory podle rozpisu ZŘ
  • 17.4
    úterý
    Lékař
    lékař
    09:55 - 10:40
  • 18.4
    středa
    Doprovod dítěte k lékaři
    08:55 - 13:25
  • 19.4
    čtvrtek
    Lékař
    08:00 - 11:35
  • 20.4
    pátek
    Orlibit-těžké asfaltové pásy
    Šablony-společná výuka odborníka z praxe a mistra OV
    Lékař
    09:55 - 12:35
    lékařské vyšetření
    09:55 - 13:25
  • 21.4
    sobota
  • 22.4
    neděle
  • 23.4
    pondělí
    Barmanský kurz
    Vybraní žáci 2 KČL a 1KČL
    Odborná praxe
    Hlídková činnost - součinnost s MP Mor.Třebová
  • 24.4
    úterý
    Barmanský kurz
    Vybraní žáci 2 KČL a 1KČL
    Odborná praxe
    Hlídková služba - součinnost s MP Mor.Třebová
    lékař
    11:50 - 12:35
    Pohřeb
    14:00 - 15:05
  • 25.4
    středa
    Pedagogická rada
    školení
    Barmanský kurz
    Vybraní žáci 2 KČL a 1KČL
    lékař
    08:00 - 09:40
    Tandemová výuka 3. OMB
    12:40 - 13:25
  • 26.4
    čtvrtek
    Barmanský kurz
    Vybraní žáci 2 KČL a 1KČL
    Tandemová výuka 3. OMA
    11:50 - 12:35
  • 27.4
    pátek
    Vysvědčení - 4.ročník SOŠ
    lékař
    10:50 - 12:35
  • 28.4
    sobota
  • 29.4
    neděle
  • 30.4
    pondělí
    Ředitelské volno

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"